Giriş sayfam yap   |   Favorilere ekle   |   Künye   |   İletişim   |   Sitene haber ekle

 
Hava Durumu
ANTALYA 
25 / 18
DOLAR
2,1311
EURO
2,9485
IMKB
72,805
 
 
 
 
Aliseydi Karagöz   
Devrim Kök'e çirkin saldırı
23 Ekim 2012 Salı  

Efendim, CHP Antalya il başkanı sayın Devrim Kök'e Yine saldırı ve asparagas haberler yapıldı..
Bu haberler üstelik gazete sayfalarına taşındı.
Seçimde yenilgiyi hazmedemeyen hizipçiler her zaman oldugu gibi bu tür dedikodu haberlerini gazete sayfalarına taşıyarak güya aklı sıra sayın Devrim Kök'ü yıpratacağını zannettiler
Ama yanıldılar..
bu hizipçiler her seferinde yenilgiye uğruyor ama bir türlü uslanmıyorlar..
Sayın Kök'ü koltuğundan edebilmek için inanılmaz kulis çalışmaları yapan bu hizipçiler her seferinde değişik yalanlarla gündem oluşturmaya çalışıyorlar...
Peki Nedir bu entrika ve yalanlar...
Gelin isterseniz önce birincisinden başlayalım...
Efendim, bu hizipçiler geçtigimiz günlerde ortada hiçbir şey yokken bir iddia ortaya attılar.
Güya, Devrim Kök başkanlığındaki il yönetimi,Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nu karşılamadıkları gerekçesiyle disipline sevk edileceklerini, Deniz Baykal ve 3 milletvekili hakkında bir rapor hazırlandığını iddia edip, bunu da gazete sayfalarına taşıdılar..
Daha önceden de Gün Haber'de yazdığım gibi  bu asılsız haberi ortaya atıp,bir anda bir bardak suda Kıyameti koparmışlardı..
ve ardından da çeşitli entrikalarla olmadık çamurlar ve yakıştırmalar yapmışlardı...
Bunun üzerine de  Sayın Devrim Kök konu ile ilgili olarak bir açıklama yapmış ve "4 milletvekilimiz genel başkanımızı karşılamaya gelmemiştir. Bunun için bir rapor hazırlanmasına gerek yoktur. Parti kamuoyumuzun ve parti vicdanındaki rapor en önemli rapordur.Partimize komplo kuranlar başarıya ulaşamayacaklardır demişti.
Ardından da akşam saatlerinde CHP İletişim Koordinatörlüğü partililere bir mesaj geçerek basında çıkan haberlerin asparagas olduğunu duyurmuştu. Mesajda ise şöyle denilmişti.
Yandaş medyaya itibar etmeyiniz. CHP Antalya İl Başkanı’nın disiplin uygulamasıyla
ilgili olarak ortaya atılan iddia ve yayınlanan haber gerçek dışıdır. Asparagastır.
Amacı da CHP içine nifak sokmaktır. CHP esas olan partimize hizmet edenlere ve genel başkanlarımıza saygıdır. Saygılarımla.
Genel merkez tarafından Yukarıda kamuoyuna açıklanan bu bilgi herkesi rahatlatmış.Ve Sayın Devrim Kök'ünde haklılığıda bir kez daha ortaya çıkmıştı.
Bu tertibi hazırlayan Hizipçilerde umduğunu bulamamışlardı..
Buraya kadar anlattıklarım bu hizipçilerin birinci yalanıydı.
Şimdi gelelim ikinci yalanlarına...
Hizipçiler Yine İş Başında
Sevgili okuyucularım,Herşey kapanmış derken yaklaşık 1 hafta sonra yine korkunç bir iddia ve Asparagas haberle gündem tekrar degişti.
Bu hizipçiler ,Sayın Devrim KÖK'e gine saldırdılar.Üstelik bunu CHP Genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismini kullanarak yaptılar.
Sayın Kılıçdaroğlu'nun söylemediği lafları söylemiş gibi halka sundular.Bununlada kalmadılar Gazetelere servis yapıp,haber yapılmasını sağladılar...
Peki,Neydi gündemi meşgul eden bu asılsız haber ve iddialar..
Hemen açıklayalım..

Şimdi yazacaklarımı dikkatlice okuyun...

KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER...

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 12- 13 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiği Antalya programının ardından ’Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu karşılamadıkları’ gerekçesiyle, eski Genel Başkan Deniz Baykal’la birlikte disipline sevk edilecekleri haberi çıkan Antalya CHP milletvekilleri Osman Kaptan, Yıldıray Sapan ve Arif Bulut, Kılıçdaroğlu’nun makamına gidiyor.

Partinin Sögütözü’ndeki genel merkezine giden bu milletvekilleri geçtiğimiz Perşembe günü saat 11.30’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ ile biraraya gelerek yaklaşık 45 dakika görüşüyorlar.
CHP Genel Merkezi’nin 12’nci katında gerçekleşen buluşmada Antalya Milletvekili Osman Kaptan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na "Siz Atatürk’ün koltuğunda oturuyorsunuz. O koltuğunda oturduğunuz lider, İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun ardından geçeceği yere boylu boyunca serili Yunan Bayrağı’nın yerden kaldırılmasını emretmiştir. Ama siz 18 yıl bu partinin genel başkanlığını yapmış sayın Deniz Baykal’ı yerlerde süründürüyorsunuz" diyor
Milletvekili Yıldıray Sapan ise Deniz Baykal’ın anlamsız bir şekilde tartışmaya açıldığını belirterek Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, "Türkiye’de sembol olmuş bir ismi bu şekilde tartışmaya açan bir çalışma anlayışı içindeki insanları da biz, ayrıca, içimize sindiremiyoruz ,diyor ... İl Başkanı Devrim Kök’ün Deniz Baykal'ın fotoğrafını il binasındaki yerine asması konusundaki uyarısınıda hatırlatan Sapan bu uyarının hala gereğinin yapılmadığını da sözlerine ekliyor.
CHP Genel Başkanı sayın Kılıçdaroğlu,da milletvekillerine, disipline sevk edileceklerine ilişkin haberin asılsız olduğunu söylüyor ve çıkan bu haberle ilgili kısaca medyayı eleştiriyor..
yaklaşık 45 dakika süren görüşmeden sonra milletvekilleri oradan ayrılıyor..

Yukarıda bahsettigim toplantıda ki konuşulanlar aynen böyle ...

GELELİM YALANLARA

Efendim,bu 3 Antalya Milletvekili ile sayın Kılıçdaroğlu arasında geçen yukarıda bahsettigim bu görüşme ,Vatan Gazetesinde bakın nasıl yansıyor.....
okuyunca gözlerinize inanamayacaksınız..
'Tekzip etmezsen, görevden alırım” manşetiyle çıkan bu asılsız haberi
Siz degerli okuyucularımın bilgisine sunuyor ve aynen yayınlıyorum..
CHP İl Başkanı Devrim Kök’ten haberi tekzip etmesini ve gerekiyorsa dava açmasını isteyeceğini dile getiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Antalya milletvekillerine çok açık ifadelerle "Dediklerimi yapmazsa ya da dava açar haksız olduğu kanıtlanırsa görevden alırım" dedi.
Vatan gazetesinin haberi aynen böyle....
Sayın Kılıçdaroğlu ile Antalya milletvekilleri arasında geçtiği iddia edilen yukarıda yazmış olduğum vatan gazetesinin bu yalan haberi bir anda ortalığı karıştırdı.
Antalya İl Disiplin Kurulu Başkanı Sayın Mahmut Yıldırım Konu ile ilgili olarak Genel Merkez İletişim Koordinatörlügünü telefonla arayarak olayın dogruluk derecesini sordugunda böyle bir haberin olmadıgının bilgisine ulaştı.Yıldırım, GÜN HABER’e yaptığı açıklamada Şu zor ve kritik günlerde bu tip haberlerin partimize ve halkımıza iyilik getirmeyecegini elbette partide yarış olacagını  ama bu yarışın sosyal demokrat anlayışa yaraşır olması gerektiğini söyledi.
 

GENEL MERKEZ HABERİ YALANLADI

Hizipçiler tarafından yandaş gazetelere servis edilen bu asparagas haber üzerine CHP Genel Merkezi, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Antalya İl Başkanı Devrim Kök hakkında “… görevden alırım” dediği yolundaki yayınlanan haberleri yalanladı.Yapılan 

Bu açıklamayı noktası virgülüne aynen yayınlıyorum..
CHP Lideri Kılıçdaroğlu İl Başkanı Devrim Kök’ün başarılı çalışmalar yaptığını belirtti.CHP’nin önceki Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal ile üç Antalya Milletvekilinin Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamadıkları gerekçesiyle disipline sevk edilecekleri yalan haberi ve bu konuyla ilgili spekülasyonlar devam etmektedir.Konuyla ilgili olarak bugün de, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Antalya İl Başkanı Kök’e “Görevden alırım” dediği öne sürüldü.CHP Lideri Kılıçdaroğlu ise bu ve benzeri art niyetli haberlerin tek amacının , CHP’yi karıştırmak olduğunu belirterek, ciddiye alınmamasını istedi.CHP’de Genel Başkanlara saygının esas olduğunu bir kez daha hatırlatan Sayın Kılıçdaroğlu, İl Başkanı Kök’ün spekülasyonlar üzerine gerekli açıklamaları yaptığını ve başarılı hizmetlerine devam ettiğini belirterek, İl Başkanı Kök’ü “Görevden alırım” dememiştir.Halkın doğru haber alması ve gerçekleri öğrenmesi için bu düzeltmeyi kamuoyunun bilgi ve takdirine sunarız.Saygılarımızla

Baki Özilhan Genel Başkan İletişim Koordinatörü

HİZİPÇİLERİN ŞAPKASI YİNE DÜŞTÜ

Taban harekatının lideri ,çalışkan,dürüst CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök'ü, seçimlerde yenemeyen ve bir türlü hazmedemeyen bu hizipçiler iki defa yapmış oldukları asparagas haberlerle kendi eştiği kuyuya düştüler.
Güya bu hizipçiler,Genel Merkeze baskı kurup, Ayrıca gazetelere de yalan beyanlar verip, Sayın Devrim Kök'ü karalayıp,koltuğundan edeceklerdi..
Ama olmadı...Oyunlar gine sonuçsuz kaldı.
Genel merkez Sayın Devrim Kök'e sahip çıktı ve arkasında olduğunu belirtti.Genel Merkezden okkalı cevabı alan bu hizipçilerin şapkaları bir kez daha yere düşmüş oldu.

YAZARIN KISA NOTU:

Güçlü ve kararlı bir şekilde Yerel Yönetimlere hazırlanan ve bu konuda gecesini gündüzüne katan,

Sayın Devrim Kök ve ekibi tüm olumsuzluklara ve engellemelere rağmen birlik ve beraberlik içerisinde yoluna devam ediyor.
Peki hizipçiler ne yapıyor...
Hemen söyleyelim..
Hiziplerine Aynen  devam ediyor..
Ne diyelim Allah bir kez daha bu Hizipçileri ıslah etsin...
Amin...

BİR DAHAKİ YAZIMDA BULUŞMAK ÜZERE HOŞCA KALIN

Yazdır   Önceki sayfa   Sayfa başına git  
  Toplam yorum 26   Onay bekleyen 8  


Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
 
güngör çağlar
07 Kasım 2012 Çarşamba 17:47
çok fazla söyleyecek söz bulamıyorum. devrim kök ve arkadaşları çok güzel çalışmalar yapıyorlar. bir söz vardır " meyve veren ağaç taşlanir " ali bey bizi aydınlatan sonraki yazinizi merakla bekliyoruz. yureginize saglik
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%42 %58
düzgün baba taliplerinden
04 Kasım 2012 Pazar 23:23
ne oldu bree ali....ses ver---özler olduk...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%60 %40
düzgün baba taliplerinden
03 Kasım 2012 Cumartesi 16:26
alican nerdesin ses ver.,,, özler oldum yeni kalemin satirlarina
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%67 %33
düzgün baba taliplerinden
02 Kasım 2012 Cuma 14:27
talip yeni yaziniza ulasamadim,,
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%75 %25
Ali
02 Kasım 2012 Cuma 12:33
Ali Seydi Karagöz ne zamandan beri CHP'yi düşünür oldu? CHP'ye Kılıçdaroğlu ile gelen Kılıçdaroğlu ile gider.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%41 %59
uzay çelik
01 Kasım 2012 Perşembe 18:19
ali seydi beyi öven yazı oldumu yorum yayınlansın olmadımı yayınlanmasın.böyle adaletmi olur.ben bu ali beyi sevmiyorum:)
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%38 %62
durmuş akca
27 Ekim 2012 Cumartesi 17:40
hizipcilerin son çırpınışları bunlar.Baykal ve ekibi ARTIK ELİNİ PARTİDEN CEKMELİ yeter artık bu baykaldan çektigimiz.Ali bey sizi seviyoruz.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%59 %41
ahmet doğan
24 Ekim 2012 Çarşamba 17:01
hizipci sizlersiniz verin o medyayı mahkemeye aklanın o zaman küfür eden yöneticileri biliyoruz isterseniz yüzleşip ne dediklerini hatırlatırız
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%32 %68
gerçek CHP li
24 Ekim 2012 Çarşamba 15:02
Yorumunuza sonuna kadar katılıyorum. Çünkü bunlar tabanın millet vekilleri değil. Artık seçilmek için ne yapacaklarını şaşırdılar.Ne yapsalar artık faydasız.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%64 %36
antalyanın doğusu
24 Ekim 2012 Çarşamba 13:27
selam dostlar.yorumlar güzel ama mahmut bey siz siyaseti internetdemi yapıyorsunuz.sanıırm burda yazanları fişlemeye çalışıyorsun mahmut yıldırım bey.inadına chp inadına
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%43 %57
Kürşat Cantürk
24 Ekim 2012 Çarşamba 13:10
Mehmet bey bana kalırsa bunlar memleketi bölmeye çalışanlardır, hala bir partiyi bir kitleye mal edip, onun üzerinden nemalanmaya çalışmaktadırlar, oysa şu anda konuşmamız gereken ülkemizin bulunduğu durumun gidişatıyla ilgili kaygılarımız olmalıydı. inaçlar üzerinden siyaset yapmak CHP nin işi değildir. Bunu yapmak isteyenlerin amacı ortadadır birilerinin işini kolaylaştırmak. bunların adına kısaca hizipçi demek yerinde olur. işte bu kişiler sayın Devrim Kök'ü de yok saymaya çalışanlar.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%80 %20
Kumluca lı
24 Ekim 2012 Çarşamba 11:12
Sn yazar,ortamı germek kimsenin hele hele Dursun bey in hiç işine yaramaz. Bunun yerine bütünleştirici yazılar yazmanızı tavsiye derim.Çünkü bu partiye oy veren şu haklı onun yanında olayım demez.Parti birlik içinde hareket ediyorsa partiye oy verir yoksada oyum boşa gitmesin diye başka yere oy verir. Mantıklı değil bu yazılar.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%32 %68
Mehmet yorulmaz
23 Ekim 2012 Salı 21:58
Kürşat bey,yorumunuz ve tesbitleriniz çok yerinde.sizi kutluyorum.CHP nin tarihinden habersiz ismini vermeyen bu kişi Gerçek CHP li olamaz zaten.Alevilere dil uzatmak kimsenin haddine degildir.CHP li diye rumuz adıyla yazı yazan kardeşim ismini yazda senin kim oldugunu bilelim..bakalım CHP limisin yoksa degilmisin..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%94 %6
ben daha ne diyim
23 Ekim 2012 Salı 21:43
Komiksiniz komik:) Soylenenlerin alayi dogru. Gn baskan herzamanki gibi soylediginin arkasinda durmuyor...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%10 %90
Kürşat Cantürk
23 Ekim 2012 Salı 20:51
CHP li diye rumuz kullanıp CHP nin tarihinden haberdar olmayan kardeşim. bu gün vhp hala ayaktaysa bunun nedeni alevi kardeşlerimizin oylarıdır. Bizler su koyverip dönüşler yaptık bunu kabul edelim. Alevi oyları olmazsa chp meclise bile giremez bunu hep beraber yaşadık gördük. Aleviler CHP ye küserse biz bu ülkeyi terk edelim çünki lakliğin temsilciler biz değil onlar.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%96 %4
cemal
23 Ekim 2012 Salı 20:35
Yıllardır Antalyayı dizayn eden,baykaldan niye rahatsız olmuyorsunuzda ali beyin yazısından rahatsız oluyorsunuz.Yıllardır antalyada siyaset baykalın iki dudağı arasında oldu.İşinize ğelmiyor degilmi.Artık vesayet antalyada sona ermiştir.Halk ve örgüt karar verecek herşeye, baykal degil..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%91 %9
selma
23 Ekim 2012 Salı 19:22
Ali bey,Biz bu hizipcilerin oyunlarını cok iyi biliyoruz.Yüregine sağlık,yanındayız
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%92 %8
Fikret şen
23 Ekim 2012 Salı 19:19
Bravo Ali bey,Senin sayende gözlerimiz acıldı.Bizi aydınlattıgın için sonsuz teşekkürler.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%93 %7
haydar
23 Ekim 2012 Salı 19:16
Yolun acık olsun kardeşim.Yanındayız....
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
Hasan GÜL
23 Ekim 2012 Salı 18:46
Ali bey elinize sağlık çok doğru ve cesur yazınızdan dolayı tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Artık Deniz baykal ve yandaşlarının hazmetmeyi ögrenmeleri lazım...
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%82 %18
chp li
23 Ekim 2012 Salı 17:25
sen kimsinde bu kadar partinin işlerine burnunu sokuyorsun,dün chp düşmanıydın,bugün maşallah chp yi dizayn etmeye kalkıyorsun,bu partiyi alevi partisine çevirdiniz,yakında tabandan dersinizi alısınız,alevicilik yapanlar barış partisine
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%7 %93
chp taban
23 Ekim 2012 Salı 16:19
böyle çalışkan gecesini gündüzüne katan bir il başkanımız var bu yapmak isteyenler biliyorki tabanın sesini dinleyen bir il başkanıyla birdaha bir yere gelemezler dertleri tabanı yok sayıp onları tekrar bir yere getirecek adam getirmek
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
chp taban
23 Ekim 2012 Salı 16:19
böyle çalışkan gecesini gündüzüne katan bir il başkanımız var bu yapmak isteyenler biliyorki tabanın sesini dinleyen bir il başkanıyla birdaha bir yere gelemezler dertleri tabanı yok sayıp onları tekrar bir yere getirecek adam getirmek
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%96 %4
MAHMUT YILDIRIM
23 Ekim 2012 Salı 15:53
Sayın Aliseydi KARAGÖZ,Sizin korkusuz ve dik duruşunuz inanın bizleri mutlu ediyor. kaleminizden akan mürekkeb hiç bitmesin.size Birkez daha Helal Olsun.Gerçekleri Kamuoyuna duyurdugunuz için size çok teşekkür ediyorum.İyiki varsiniz.İşte Gazetecilik Bu.Sizi seviyor saygılarımı sunuyorum.Başkanımız Devrim KÖK ve il yönetimimiz ve disiplin kurulu olarak her zaman yanındayız.ve yanında olacagız.Tekrar başarılar diliyoruz..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%90 %10
cemal kara
23 Ekim 2012 Salı 15:27
antalya daki bu yanlışları yapanların belkide başka bir oluşum yada partiye geçmeleriyle sonuçlanırsa hiç şaşırmam..
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%95 %5
partili
23 Ekim 2012 Salı 15:11
sayın yazar....! artık bu tip yazmayı bırak. her seferinde benzer uslupta saçma sapan yazı yazıyorsun. bu yaptığının kök e de faydası yok. hepsi boş işler.. yazık yazık.
Katılıyorum  Katılmıyorum  
%6 %94

 Yazarın Diğer Yazıları
 
 
 
Bir Devrim Kök yazısı
 
Dursun Gündoğdu
 
 
Başbakan'a önemli bir uyarı
 
Tufan Türenç
 
 
Türküler Kanunlardan Güçlüdür
 
Mustafa Tuncel
 
 
Efsanevi festival: Oktoberfest
 
Bülent Ecevit
 
 
SAĞ + SOL = SAĞOL
 
İbrahim KESER
 
 
GEÇ OLMADAN 30 MART
 
Sevgi KORKMAZ
 
 
Türel ile büyük buluşma
 
Nesrin Mater
 
 
O BİR GAZETECİ
 
Aliseydi Karagöz
 
 
Sağlıklı Kentler
 
Duran Canatan
 
 
Turizm hükümet gibi…
 
Gaye Coşkun
 
 
Biri bizi gözetliyor
 
İsa Altun
 
 
FİNALE UZANDIK
 
Yavuz Başar
 
 
Düşbahçesi bahara engellilerle merhaba dedi
 
Mesut Gürkan
 
 
20 Ocak
 
Seymur Süleymanov
Koç 21 Mart - 20 Nisan
Bu yıl ertelediğiniz tüm konuları çözmeniz gereken bir yıl olacak. Geçen sene hayatınızda oldukça büyük değişimler ...
 
 
  RSS

Add to Google
Gün Haber'de yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.  Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Gün Haber sorumlu tutulamaz.