Antalya
ARAMA
19 yaş
Türkiye
Aracın camından sarkan gencin akılalmaz ölümü
Türkiye
Çete dehşeti: Muhammed'in ailesine ölüm tehdidi
Türkiye
Sınav yolunda kaza; 19 yaşındaki Fatih öldü
Türkiye
İş makinesinin hidrolik borusu patladı, 19 yaşındaki Yusuf öldü
Türkiye
Yayın ihbar kabul edildi: Bakanlık devreye girdi
Türkiye
Cesetsiz cinayet davası: 8 kişiye müebbet istendi
Türkiye
'Çiçek aldım' diye çağırıp katletti: Pişkin savunma
Türkiye
Sevgilisini kurtarmak için daldığı denizden sağ çıkamadı
Antalya
Döşemealtı'nda 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi
Türkiye
Genç futbolcu feci şekilde can verdi
Türkiye
'Kız meselesi' cinayeti: Umut hayatını kaybetti
Antalya
Muratpaşa yapay zeka öğretecek
Türkiye
Hızlı tren inşaatında ölüm: 19 yaşındaki işçi hayatını kaybetti
Türkiye
Yollar yine can aldı
Türkiye
19 yaşındaki Yiğit'i, 20 bin liralık alacakları için öldürmüşler
Türkiye
Ragıb Narin'den yürek sızlatan Taha Duymaz paylaşımı
Dünya
ChatGPT’den tavsiye alan genç hayatını kaybetti
Türkiye
Sosyal medya kavgası sonu oldu: Sena'nın acı ölümü
Sağlık

