Başkan Uysal, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın ve yönetimini ağırladı.
Yapılan ziyarette Yeniyol Partisi Genel Başkanı Hasan Güral, Osmanlı Partisi Genel Başkanı Habip Geleş, Bağımsız Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Hakkı Kargın, İYİ Parti yönetiminden istifa ederek yaklaşık 150 partiliyle CHP’ye katılan eski İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Erdal Özçivi, Anadolu Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcıları Şükrü Güneri ve Mahir Oktay ve parti üyeleri de yer aldı.
Yalçın, Seçim koordinasyon Merkezinde yerel seçimlerde Uysal’ı destekleyeceklerini söyledi. Yalçın, Başkan Uysal’ın Avrupa’nın en büyük sivil toplum merkezi olan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri’ni (ASSİM) Antalya’ya kazandırmış olmasından mutluluk duyduğunu da dile getirdi.
Başkan Uysal, Seçim Koordinasyon Merkezinde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve üyeleriyle de bir araya geldi. Kendisine yapılan ziyaretlerin ardından Uysal seçim çalışmaları kapsamında Güllük Caddesi’nde esnafla bir araya geldi.Başkan Uysal, Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN), Atatürk Park ve Bahçeli taksi duraklarını da ziyaret etti.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||||
|
|
![]() Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım. |
![]() |
||||||||||||
|
||||||||||||
![]() |
||||||||||||
![]() Koç ![]() 21 Mart - 20 Nisan
|
||||||||||||
![]() |
||||||||||||
|
||||||||||||
![]() |
||||||||||||
|
||||||||||||
![]() |